Jak rezervovat vozidlo

Každý klient má možnost si zvolit formu, jak rezervovat vozidlo prostřednictvím internetových stránek, nebo formou telefonního kontaktu.

U osobních vozidel doporučujeme zvolit formu internetové rezervace, která vám zaručí rychlé zablokování Vámi vybraného vozidla a jeho následný odběr.

U užitkových vozidel a mikrobusů doporučujeme zvolit v první fázi telefonní kontakt, kde s naším vyškoleným personálem vyberete nejvhodnější variantu vozidla, které splňuje Vaše přepravní parametry.

MB SPRINTER L3H2 13m3

Půjčovna dodávek Praha

Cena na den od: 900,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Půjčovna dodávek Praha nabízí mb sprinter l3h2, který je vhodný převážně pro přepravu zboží, tak materiálu.

Společnost Remicars nabízí k pronájmu vozidla s větší ložnou plochou přesahující délkou ložné plochy 4 metry. Vozidlo je vhodné převážně na delší cesty. Celková nosnost vozidla včetně nákladu je 3,5 tuny.  Vozidlo je vybaveno připevňovacím kurtem k zajištění nákladu proti pohybu. Jsme přední půjčovna dodávek v Praze, nabízející široké spektrum ložných ploch  od 9 do 20m3.

Detail >

FORD TRANSIT L1H1 7m3

Půjčovna dodávek

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Půjčovna dodávek nabízí široké spektrum užitkových vozidel jak pro přepravu zboží, tak materiálu.

Ford Transit s označením L1H1 je vhodný pro přepravu nákladu menších rozměrů. Celková nosnost vozidla je 3,2 tuny včetně nákladu. Délka ložné plochy nepřesahuje 2,5 metru. Výška ložné plochy je 1,8 metru. Vozidlo je dobře ovladatelné a řidiči, kteří jsou zvyklí řídit osobní vozidlo si rychle zvyknou na jeho jízdní vlastnosti.

Detail >

FIAT DUCATO L2H1 9m3

FIAT DUCATO L2H1 9m3

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Půjčovna dodávek nabízí široké spektrum užitkových vozidel jak pro přepravu zboží, tak materiálu.

Autopůjčovna dodávek Praha nabízí pronájem užitkového vozidla FIAT DUCATO L2H1 9m3. Velikost ložné plochy nabízí komfortní přepravu materiálů a zboží. Vozidlo je vhodné pro účely stěhování. Celková nosnost vozidla včetně nákladu je 3,5 tuny. Délka ložné plochy je 3 m. Výška ložné plochy je1,86 m. Vozidlo je vybaveno připevňovacím kurtem proti pohybu nákladu.

Detail >

^