Jak rezervovat vozidlo

Každý klient má možnost si zvolit formu, jak rezervovat vozidlo prostřednictvím internetových stránek, nebo formou telefonního kontaktu.

U osobních vozidel doporučujeme zvolit formu internetové rezervace, která vám zaručí rychlé zablokování Vámi vybraného vozidla a jeho následný odběr.

U užitkových vozidel a mikrobusů doporučujeme zvolit v první fázi telefonní kontakt, kde s naším vyškoleným personálem vyberete nejvhodnější variantu vozidla, které splňuje Vaše přepravní parametry.

VW Transporter T6

VW Transporter T6

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Flexibilní, všestranný a plný inovací: Nový Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů. Nejmodernější asistenční systémy, nová kabina s promyšlenými odkládacími přihrádkami a největší nákladový prostor ve své třídě dělají z vozu Transporter 6. generace ideálního partnera pro plnění náročných úkolů všedních dnů. Moderní vzhled s přesným vedením linií a čisté hrany pak vizuálně charakterizují tohoto předjezdce pravého Originálu.

Detail >

MB VITO Extralong 8+1

mbvito

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Třída V příkladně kombinuje funkčnost s přitažlivostí. Působivý design jejího exteriéru je výsledkem souhry nápadných linií a velkých ploch s uklidňujícím povrchem. Tento nejmodernější styl designu Mercedes-Benz působivě vyjadřuje vyváženost a jistotu třídy V. Autopůjčovnu mikrobusů provozujeme v rámci celé Prahy. Vozidlo po dohodě přistavujeme na adresu klienta. Na přání zákazníka pronajímáme vozidla včetně řidiče.

rychlostních stupňů, ABS, alarm, CD přehrávač, centrální zamykání, dálkové centrální zamykání, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, parkovací senzory, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, automatická klimatizace.

Detail >

OPEL VIVARO 8+1

Pronájem minibusů Praha je hlavní činností naší společnosti. Individuálně lze domluvit řidiče. Služby poskytujeme v rámci celé Evropy.

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Pronájem minibusů je hlavní činností naší společnosti. Individuálně lze domluvit řidiče. Služby poskytujeme v rámci celé Evropy.

Opel Vivaro Combi je jedním z nejvšestrannějších vozů ve své třídě. Je možné vybírat z krátkých nebo dlouhých modelů, lze ho snadno a rychle změnit z prostorného 9 místného vozu na 6 místný vůz s dodatečným zavazadlovým prostorem, bez vyjmutí kteréhokoli sedadla z vozu. využijte stálé nabídky našich vozidel v průběhu roku.

Detail >

^