Jak rezervovat vozidlo

Každý klient má možnost si zvolit formu, jak rezervovat vozidlo prostřednictvím internetových stránek, nebo formou telefonního kontaktu.

U osobních vozidel doporučujeme zvolit formu internetové rezervace, která vám zaručí rychlé zablokování Vámi vybraného vozidla a jeho následný odběr.

U užitkových vozidel a mikrobusů doporučujeme zvolit v první fázi telefonní kontakt, kde s naším vyškoleným personálem vyberete nejvhodnější variantu vozidla, které splňuje Vaše přepravní parametry.

Škoda Fabia

skoda_F

Cena na den od: 400,-Kč
Kauce: 5 000,-Kč

Nabízíme Škoda Fabia, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Naše služby jsou využívány 365 dní v roce. Lze je objednat jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu.

ŠKODA Fabia i Fabia Combi zrají jako víno a nyní je tu nejlepší ročník, který přijde k chuti každému, kdo hledá něco nového a odlišného, výkonného a přitom za velmi výhodnou cenu pronájmu.

Detail >

ŠKODA Rapid 1.2 TSI

Nabízíme ŠKODA Rapid 1.2 TSI v Praze od 700 Kč, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Vozidla pronajímáme 365 dní v roce.

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Design modelu Rapid vás osloví svoji jednoduchostí a čistotou

ŠKODA Rapid je vybavena moderními benzinovými a dieselovými motory, které kombinují vysoký výkon s nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2.

Všechny turbem přeplňované motory (motory TSI a TDI) doprovází řada dalších sofistikovaných technických řešení, která snižují spotřebu a emise CO2 – například Green tec.

Detail >

Škoda Octavia 1.6 TDi

Yeti Hockey Edition3

Cena na den od: 600,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Nabízíme Škoda Octavia 1.6 TDi, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Naše služby jsou využívány 365 dní v roce. Lze je objednat jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu.

Detail >

Škoda Yeti

yeti-05

 

Cena na den od: 800,-Kč

Kauce: 10 000,-Kč

Již na první pohled je patrné, že ŠKODA Yeti je SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí, navržené pro každodenní využití. Většina exponovaných dílů – jako nárazníky a prahy – je lakována v barvě karoserie.

Detail >

Škoda Superb 2,0 TDi

superb-hatch-1

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 20 000,-Kč

Nabízíme Škoda Superb 2,0 TDi, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Reprezentativní a komfortní vozidlo pro běžné i slavnostní příležitosti. Vozidlo lze pronajmout včetně řidiče. Na požadavek klienta vozidlo přistavíme na místo určené klientem. Škoda Superb 2,0 TDi je vhodné pro komfortnější přepravy osob.

Detail >

BMW 5 Combi

 2013-BMW-5er-Touring-M-Sportpaket-F11-LCI-Facelift-Kombi-01

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 20 000,-Kč

BMW řady 5 Touring se nevyznačuje pouze moderním a elegantním exteriérem. Jeho interiér je nejen funkční, ale také komfortní a dokonale propojený s inovativními službami a asistenčními systémy od BMW ConnectedDrive.
Navíc také nabízí nepřekonatelnou kombinaci dynamiky a výkonu tak typickou pro značku BMW.

Detail >

Audi A6 3,0 TDi quattro

Audi A6 3,0 TDi quatro, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pronájem aut NON-STOP, 365 dní v roce.

Cena na den od: 1 000,-Kč

Kauce: 15 000,-Kč

Nabízíme Audi A6 3,0 TDi quattro, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Barva: černá
Polstrování: černá kůže

Vyhřívaná sedadla vpředu

Navigační systém vč. mapových podkladů
Parkovací asistent vpředu i vzadu
Příprava pro mobilní telefon s technologií Bluetooth
Xenonové světlomety
Ostřikovače světlometů
Automatická klimatizace
El. ovládaná vyhřívaná zrcátka

Detail >

Mercedes Benz S-Class 350 CDI

s-class

Cena na den od: 3 500,-Kč

Kauce: 50 000,-Kč

Třída S určuje standardy – a vždy je určovala!

Objevte význam bezpečnosti, komfortu a dynamického ovládání v třídě S. Luxusní sedan se chlubí prvotřídními doplňky interiéru, inovativními bezpečnostními koncepcemi a řadou nadstandardního vybavení. Verze vozu třídy S se standardním i dlouhým rozvorem přináší působivé výsledky.

Detail >

^