Škoda Fabia

skoda_F

Cena na den od: 400,-Kč
Kauce: 5 000,-Kč

Nabízíme Škoda Fabia, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Naše služby jsou využívány 365 dní v roce. Lze je objednat jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu.

ŠKODA Fabia i Fabia Combi zrají jako víno a nyní je tu nejlepší ročník, který přijde k chuti každému, kdo hledá něco nového a odlišného, výkonného a přitom za velmi výhodnou cenu pronájmu.

Detail >

ŠKODA Rapid 1.2 TSI

Nabízíme ŠKODA Rapid 1.2 TSI v Praze od 700 Kč, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Vozidla pronajímáme 365 dní v roce.

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Design modelu Rapid vás osloví svoji jednoduchostí a čistotou

ŠKODA Rapid je vybavena moderními benzinovými a dieselovými motory, které kombinují vysoký výkon s nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2.

Všechny turbem přeplňované motory (motory TSI a TDI) doprovází řada dalších sofistikovaných technických řešení, která snižují spotřebu a emise CO2 – například Green tec.

Detail >

Škoda Octavia 1.6 TDi

Yeti Hockey Edition3

Cena na den od: 600,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Nabízíme Škoda Octavia 1.6 TDi, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Naše služby jsou využívány 365 dní v roce. Lze je objednat jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu.

Detail >

Škoda Yeti

yeti-05

 

Cena na den od: 800,-Kč

Kauce: 10 000,-Kč

Již na první pohled je patrné, že ŠKODA Yeti je SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí, navržené pro každodenní využití. Většina exponovaných dílů – jako nárazníky a prahy – je lakována v barvě karoserie.

Detail >

Škoda Superb 2,0 TDi

superb-hatch-1

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 20 000,-Kč

Nabízíme Škoda Superb 2,0 TDi, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Reprezentativní a komfortní vozidlo pro běžné i slavnostní příležitosti. Vozidlo lze pronajmout včetně řidiče. Na požadavek klienta vozidlo přistavíme na místo určené klientem. Škoda Superb 2,0 TDi je vhodné pro komfortnější přepravy osob.

Detail >

BMW 5 Combi

 2013-BMW-5er-Touring-M-Sportpaket-F11-LCI-Facelift-Kombi-01

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 20 000,-Kč

BMW řady 5 Touring se nevyznačuje pouze moderním a elegantním exteriérem. Jeho interiér je nejen funkční, ale také komfortní a dokonale propojený s inovativními službami a asistenčními systémy od BMW ConnectedDrive.
Navíc také nabízí nepřekonatelnou kombinaci dynamiky a výkonu tak typickou pro značku BMW.

Detail >

Audi A6 3,0 TDi quattro

Audi A6 3,0 TDi quatro, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pronájem aut NON-STOP, 365 dní v roce.

Cena na den od: 1 000,-Kč

Kauce: 15 000,-Kč

Nabízíme Audi A6 3,0 TDi quattro, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Barva: černá
Polstrování: černá kůže

Vyhřívaná sedadla vpředu

Navigační systém vč. mapových podkladů
Parkovací asistent vpředu i vzadu
Příprava pro mobilní telefon s technologií Bluetooth
Xenonové světlomety
Ostřikovače světlometů
Automatická klimatizace
El. ovládaná vyhřívaná zrcátka

Detail >

Mercedes Benz S-Class 350 CDI

s-class

Cena na den od: 3 500,-Kč

Kauce: 50 000,-Kč

Třída S určuje standardy – a vždy je určovala!

Objevte význam bezpečnosti, komfortu a dynamického ovládání v třídě S. Luxusní sedan se chlubí prvotřídními doplňky interiéru, inovativními bezpečnostními koncepcemi a řadou nadstandardního vybavení. Verze vozu třídy S se standardním i dlouhým rozvorem přináší působivé výsledky.

Detail >

MB SPRINTER L3H2 13m3

Půjčovna dodávek Praha

Cena na den od: 900,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Půjčovna dodávek Praha nabízí mb sprinter l3h2, který je vhodný převážně pro přepravu zboží, tak materiálu.

Společnost Remicars nabízí k pronájmu vozidla s větší ložnou plochou přesahující délkou ložné plochy 4 metry. Vozidlo je vhodné převážně na delší cesty. Celková nosnost vozidla včetně nákladu je 3,5 tuny.  Vozidlo je vybaveno připevňovacím kurtem k zajištění nákladu proti pohybu. Jsme přední půjčovna dodávek v Praze, nabízející široké spektrum ložných ploch  od 9 do 20m3.

Detail >

FORD TRANSIT L1H1 7m3

Půjčovna dodávek

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Půjčovna dodávek nabízí široké spektrum užitkových vozidel jak pro přepravu zboží, tak materiálu.

Ford Transit s označením L1H1 je vhodný pro přepravu nákladu menších rozměrů. Celková nosnost vozidla je 3,2 tuny včetně nákladu. Délka ložné plochy nepřesahuje 2,5 metru. Výška ložné plochy je 1,8 metru. Vozidlo je dobře ovladatelné a řidiči, kteří jsou zvyklí řídit osobní vozidlo si rychle zvyknou na jeho jízdní vlastnosti.

Detail >

^