MB VITO Extralong 8+1

mbvito

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Třída V příkladně kombinuje funkčnost s přitažlivostí. Působivý design jejího exteriéru je výsledkem souhry nápadných linií a velkých ploch s uklidňujícím povrchem. Tento nejmodernější styl designu Mercedes-Benz působivě vyjadřuje vyváženost a jistotu třídy V. Autopůjčovnu mikrobusů provozujeme v rámci celé Prahy. Vozidlo po dohodě přistavujeme na adresu klienta. Na přání zákazníka pronajímáme vozidla včetně řidiče.

rychlostních stupňů, ABS, alarm, CD přehrávač, centrální zamykání, dálkové centrální zamykání, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, parkovací senzory, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, automatická klimatizace.

Výbava:

6 rychlostních stupňů, ABS, alarm, CD přehrávač, centrální zamykání, dálkové centrální zamykání, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, parkovací senzory, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, automatická klimatizace.

1 dnů 4 dnů 1 990 Kč
5 dnů 14 dnů 1 800 Kč
15 dnů 29 dnů 1 400 Kč
30 dnů 60 dnů 1 200 Kč
61 dnů 365 dnů    800 Kč

Nabízíme MB VITO Extralong 8+1, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí. pravidelně provádíme servis vozidel ve značkových autoservisech. Rovněž jsou vozidla pojištěna jak na havárii, tak jiné druhy poškození.

Využijte přepravy většího počtu osob našimi vozidly. Vozidla lze pronajmout i s řidičem v rámci ČR a Evropy. Využijte stálé atraktivní nabídky.

^