OPEL VIVARO 8+1

Pronájem minibusů Praha je hlavní činností naší společnosti. Individuálně lze domluvit řidiče. Služby poskytujeme v rámci celé Evropy.

Cena na den od: 700,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Pronájem minibusů je hlavní činností naší společnosti. Individuálně lze domluvit řidiče. Služby poskytujeme v rámci celé Evropy.

Opel Vivaro Combi je jedním z nejvšestrannějších vozů ve své třídě. Je možné vybírat z krátkých nebo dlouhých modelů, lze ho snadno a rychle změnit z prostorného 9 místného vozu na 6 místný vůz s dodatečným zavazadlovým prostorem, bez vyjmutí kteréhokoli sedadla z vozu. využijte stálé nabídky našich vozidel v průběhu roku.

1 dnů 4 dnů 1 700 Kč
5 dnů 14 dnů 1 500 Kč
15 dnů 29 dnů 1 200 Kč
30 dnů 60 dnů 1 000 Kč
61 dnů 365 dnů    700 Kč

 

Nabízíme OPEL VIVARO 8+1, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí. pravidelně provádíme servis vozidel ve značkových autoservisech. Rovněž jsou vozidla pojištěna jak na havárii, tak jiné druhy poškození.

Využijte přepravy většího počtu osob našimi vozidly. Vozidla lze pronajmout i s řidičem v rámci ČR a Evropy. Využijte stálé atraktivní nabídky.

^