Škoda Fabia

skoda_F

Cena na den od: 400,-Kč
Kauce: 5 000,-Kč

Nabízíme Škoda Fabia, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Naše služby jsou využívány 365 dní v roce. Lze je objednat jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu.

ŠKODA Fabia i Fabia Combi zrají jako víno a nyní je tu nejlepší ročník, který přijde k chuti každému, kdo hledá něco nového a odlišného, výkonného a přitom za velmi výhodnou cenu pronájmu.

• manuální klimatizace
• centrální zamykání a elektrické ovládání oken
• rádio BLUES

1 dnů 4 dnů 900 Kč
5 dnů 14 dnů 700 Kč
15 dnů 29 dnů 600 Kč
30 dnů 60 dnů 500 Kč
61 dnů 365 dnů 400 Kč

 

Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí.

Škoda Fabia je vhodná na krátkodobé jízdy po České republice. Svojí velikostí a spotřebou je vhodná do městského provozu.

^