VW Transporter T6

VW Transporter T6

Cena na den od: 800,-Kč
Kauce: 10 000,-Kč

Flexibilní, všestranný a plný inovací: Nový Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů. Nejmodernější asistenční systémy, nová kabina s promyšlenými odkládacími přihrádkami a největší nákladový prostor ve své třídě dělají z vozu Transporter 6. generace ideálního partnera pro plnění náročných úkolů všedních dnů. Moderní vzhled s přesným vedením linií a čisté hrany pak vizuálně charakterizují tohoto předjezdce pravého Originálu.

1 dnů 4 dnů 1 990 Kč
5 dnů 14 dnů 1 800 Kč
15 dnů 29 dnů 1 400 Kč
30 dnů 60 dnů 1 200 Kč
61 dnů 365 dnů    800 Kč

Nabízíme VW Transporter  8+1, nejenom pro osobní využití, ale i pro organizace. Pohodlná jízda Vám přináší zážitky z cestování nejenom po České republice, ale i Evropě. Zvláště je toto vozidlo vhodné pro organizace. Rovněž nabízíme operativní leasing, nebo vozidla umožňujeme získat formou splátek, kdy se klient stává na konci splátkového období vlastníkem vozidla. Využijte naší nabídku a vyberte si jednu z nejvhodnějších alternativ, které naše společnost nabízí. pravidelně provádíme servis vozidel ve značkových autoservisech. Rovněž jsou vozidla pojištěna jak na havárii, tak jiné druhy poškození.

Využijte přepravy většího počtu osob našimi vozidly. Vozidla lze pronajmout i s řidičem v rámci ČR a Evropy. Využijte stálé atraktivní nabídky.

^